Albert

  • www.albert.cz

Tento zaměstnavatel zatím nekomunikuje o své značce v komunitě.

Zastupujete společnost?
Aktivujte si profil

Hodnocení firmy Albert

Solidní společnost působící v maloobchodu

25. 01. 2024 - Zaměstnanec - Full time

Pro
plat
náplň práce
kolektiv

Proti
fyzická a psychická náročnost

Zaměstnanec - Full time - Ostrava
Doba zaměstnání: 1-2 let.
Doporučím tuto firmu svým známým.

Přidejte Vaše zkušenosti v rámci některé firmy nebo zkušenosti při nedávném pohovoru a budete mít přístup k většímu počtu výsledků

Již jste přidali příspěvek? Vstupte do svého účtu

Jsem celkem spokojená

06. 06. 2023 - Zaměstnanec - Part time

Pro
Výplata včas na účtu, na pobočce kde pracuji dobrý kolektiv

Za účelem zobrazení všech informací přidejte prosím jeden příspěvek

Jede to s odřeninami

30. 03. 2023 - Zaměstnanec - Full time

Pro
Fajnee obchod co víc

23. 09. 2022

Pro
Dobré mzdové ohodnocení

Nabídky, které by Vám mohly vyhovovat

05. 09. 2022

Pro
Přátelské prostředí